MemoBook to seria innowacyjnych zeszytów z opatentowanym wypełnieniem w kropki. Jest to uniwersalne narzędzie do pisania, liczenia, rysowania i projektowania. Nasze zeszyty to połączenie nowego praktycznego rozwiązania z wysoką jakością wykonania i estetyką.
Kropki rozmieszczone co 5 mm wyznaczają rzędy i kolumny, nie ingerując jednak w powierzchnię kratki tak, jak klasyczna kratka. Czerwone kropki wyznaczają symetrię strony. MemoBook staje się dzięki temu świetnym narzędziem zarówno dla osób które, w zeszytach piszą, liczą czy robią notatki, jak i projektantów, którzy mogą z większą swobodą i przejrzystością przenosić swoje pomysły na papier. Niestandardowy format zeszytu jest wynikiem analizy funkcjonalności klasycznego formatu A5. Powiększenie zeszytu i korekta proporcji, polegająca na powiększeniu szerokości w stosunku do wysokości, pozwoliły uzyskać format o dużej czytelności i przejrzystości.
MemoBook to zeszyt o wysokiej funkcjonalności, który pozytywnie wpływa na ergonomię pracy uczniów, studentów i projektantów.
Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i ubrane w estetyczny design. Jeżeli lubisz innowacyjne, unikatowe rozwiązania, MemoBook to zeszyt dla Ciebie!
Pomysłodawcą i designerem marki MemoBook jest Piotr Kwiatkowski – artysta malarz i designer na stałe współpracujący z drukarnią Druk-Intro S.A.

Nasze produkty sprzedajemy głównie poprzez sklep internetowy: www.memo-book.pl.
Głównym targetem są dla nas studenci oraz graficy/projektanci, jednakże nietypowy pomysł, wysoka jakość wykonania oraz sukcesywnie poszerzająca się gama produktów przyciąga klientów o różnorodnych gustach i zainteresowaniach.

Jeżeli chcą Państwo nawiązać z nami współpracę handlową zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 52 354 94 50 lub adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.