3 czerwca – Światowy Dzień Roweru

4 czerwca – Dzień Drukarza

5 czerwca – Światowy Dzień Środowiska

A gdyby tak połączyć te trzy okoliczności i świętować je wspólnie?

My wiemy jak to zrobić! 😊

ROWEROWY TYDZIEŃ W DRUK-INTRO

W dniach 30 maja – 5 czerwca Pracownicy naszej firmy mogli wziąć udział w akcji, która łączyła w sobie promowanie zdrowego trybu życia, święto poligraficznej branży i troskę o środowisko. Każdy z Pracowników, który w Rowerowym Tygodniu zdecydował się przyjechać do pracy rowerem mógł pobrać Kupon Konkursowy z indywidualnym numerem, upoważniający do udziału w Konkursie. Wystarczyło udekorować rower i wykonać zdjęcie. Liczyła się kreatywność, oryginalność, poczucie humoru i nakład włożonej pracy.

Kapituła Konkursu nagrodziła najciekawsze projekty – i nie były to nagrody książkowe. 😊 Przyznano 3 nagrody główne, którymi były eleganckie rowery miejskie oraz 7 nagród dodatkowych (zestawy akcesoriów rowerowych).

Ponadto każdy posiadacz Kuponu Konkursowego w okresie 6 miesięcy skorzystać może nieodpłatnie z usługi serwisowania roweru, którą przeprowadzi Sklep Rowerowy Tomasz Stolarski.

Przekazanie nagród Zwycięzcom miało miejsce 11 czerwca podczas Konkursu Wędkarskiego Prądki 2022 dla Pracowników o Puchar Przechodni Prezesa Druk-Intro S.A. Zmagania na stanowiskach łowieckich dopełniła rywalizacja sportowa. Drużyny mierzyły się w rozgrywkach piłki nożnej, piłki siatkowej oraz w przeciąganiu liny.

To był mile spędzony czas!

Potrafimy wspólnie pracować – potrafimy również wspólnie się bawić. 😊