DRUK-INTRO CUP 2023

W sobotę 21 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej inowrocławskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Halowy Piłki Nożnej Żaków U9 pod nazwą DRUK-INTRO CUP 2023, którego firma Druk-Intro była pomysłodawcą i Organizatorem. W Turnieju udział wzięło 10 drużyn z regionu: Dąb Barcin, Gwiazda Toruń, Kujawy Markowice, Mały Piłkarz Inowrocław, Notecianka Pakość, Noteć Gębice, UKS APR Inowrocław (czerwoni), UKS APR Inowrocław (niebiescy), Unia Janikowo, Zootechnik Kołuda Wielka. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach – po pięć zespołów w każdej a w rundzie finałowej ekipy rozegrały miedzy sobą spotkania o kolejne miejsca w Turnieju.

Rywalizacja sportowa wymaga uzupełniania zasobów energetycznych. Stąd też w przerwach między kolejnymi meczami Zawodniczki i Zawodnicy wraz ze swymi Trenerami skonsumowali obiad w sąsiadującej z obiektem sympatycznej restauracji „Tam Gdzie Kiedyś”.

Żywiołowo reagujący na wydarzenia Kibice regenerowali siły w Kąciku Rekreacyjnym Kibica, gdzie wszyscy chętni korzystali z kawy, herbaty, ciast, owoców i deserów.

Turniej DRUK-INTRO CUP2023 nie ograniczał się wyłącznie do sportowej rywalizacji. Był przyczynkiem do spotkania sympatyków futbolu, dla których wspólne świętowanie jest radosną częścią bycia Zawodnikiem i Kibicem. Stąd też w przerwach między kolejnymi meczami wszyscy zgormadzeni w Hali OSiR-u podziwiać mogli sztuczki piłkarskie, które zaprezentował Mario Muchol z łódzkiej grupy Mekka Street, jak również pokaz tańca breakdance, jaki zaprezentowała inowrocławska SZKOŁA TAŃCA RAZ DWA TRZY.

Do aktywności nie tylko na trybunach zachęceni zostali również Kibice, dla których zorganizowano konkursy strzeleckie z nagrodami.

Po finałowym spotkaniu nastąpiło oficjalne wręczenie nagród. Zawodniczki, Zawodnicy i Trenerzy otrzymali medale, które wręczał przedstawiciel Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej – wiceprezes do spraw podokręgu Toruń, pan Dariusz Durda, jak również torebki z upominkami – między innymi koszulką z logo Turnieju. Każda z drużyn otrzymała również puchar, dyplom i pamiątkowy album.

W ramach nagród indywidualnych statuetki otrzymali: Najlepszy Zawodnik, Najlepszy Strzelec, Najlepszy Bramkarz. Wręczono również nagrodę Fair Play i nagrodę dla Najlepszych Kibiców Turnieju.

Nagrodę specjalną imienia Damiana Szwandkego dla Najlepszego Bramkarza wręczył zaproszony na Turniej tata śp. Damiana – pan Roman Szwandke. Panie Romanie – serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia!

W ramach podziękowań za profesjonalne sędziowanie zawodów pamiątkowe statuetki otrzymali sędziowie: Krzysztof Zelek i Gerard Gólcz.

Wydarzenie poprowadził znany w mieście i regionie „głos” – Piotr Woltman. Sympatyczny człowiek, dla którego chwila ciszy jest doskonałą przestrzenią do zagospodarowania. 😊 Piotrze – dziękujemy!

Nagrody indywidualne:

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Wiktor Juszczak (Mały Piłkarz Inowrocław)

NAJLEPSZY STRZELEC – Filip Ciesielski (Unia Janikowo)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Aleksander Piątek (UKS APR Inowrocław – niebiescy)

NAJLEPSI KIBICE – Kibice drużyny Zootechnik Kołuda Wielka

NAGRODA FAIR PLAY – drużyna Kujawy Markowice

Klasyfikacja końcowa:

1. Unia Janikowo

2. UKS APR Inowrocław (niebiescy)

3. Mały Piłkarz Inowrocław

4. Gwiazda Toruń

5. Dąb Barcin

6. Notecianka Pakość

7. Noteć Gębice

8. Zootechnik Kołuda Wielka

9. UKS APR Inowrocław (czerwoni)

10. Kujawy Markowice

Dziękujemy wszystkim małoletnim adeptom sztuki piłkarskiej za udział, zaangażowanie w sportową rywalizację, dochowanie wierności zasadom fair play. Wasza pełna radosnej mobilizacji postawa jest dla nas motywacją do dalszych działań.

Składamy serdeczne ukłony wszystkim Kibicom. To Wy stworzyliście miłą atmosferę i uczyniliście to wydarzenie prawdziwym sportowym świętem.  

Dziękujemy Partnerom DRUK-INTRO CUP 2023 – Ośrodkowi Sportu i Rekreacji Inowrocław i Akademii Piłkarskiej Reissa Inowrocław za życzliwość i wsparcie.

Za nami pierwsza edycja DRUK-INTRO CUP. W nadziei na to, że spełniła ona oczekiwania Zawodników i Kibiców, przystępujemy do planowania kolejnej. Mamy ambicję, umiejętności i możliwości – a dzięki Wam motywację i chęci – sprawić, by cykl organizowanego przez nas Turnieju stał się prawdziwym piłkarskim świętem na należytym mu poziomie i stałym punktem na sportowej mapie.

Do zobaczenia!