„Gdyby nie było kobiet, wszystkie pieniądze na świecie nie miałyby żadnego znaczenia” – ta myśl  wyrażona przez Onasisa w pełni oddaje znaczenie i wartość Kobiet. Rola Pań – w życiu rodzinnym, zawodowym, społecznym – jest rolą nie do przecenienia. A choć w myśl słów brytyjskiego pisarza Josepha Conrada: „być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami” żywimy nadzieję, iż Szanowne Panie nie mają zbyt wielu powodów, by rzekomy ów „trud” odczuwać. 😊

Wszystkim Paniom w Dniu Kobiet męska część Załogi kłania się nisko, życząc, by skrywane w sercach marzenia mogły rozwijać swe skrzydła, a radość płynąca z dobroci ludzkich serc każdego dnia niosła pogodne myśli i ciepłe odczucia. Żywimy nadzieję, że szacunek wobec Kobiet będzie wkrótce podstawą decyzji i działań wszystkich męskich poczynań.

Dzisiejsze Święto Pań dopełniły niezwykłe w artystycznym wyrazie torty dostarczone przez Wypieki Domowe Aneta Miklas Lukrowa Królowa. Porcjowanie tortów okazało się umiejętnością wymagającą nie tylko sprawnych dłoni ale i pewnego rodzaju hartu ducha. Przyznać bowiem trzeba, iż na tak rozkoszny widok zadrżała niejedna dłoń. Kiedy jednak udało się opanować owe drżenie – kubki smakowe miały wielką uciechę. 😊Pani Aneto – wyraz najwyższego uznania!