W ubiegłym roku nawiązaliśmy współpracę z założycielem grupy „Długie Nowe pomoc dla Ukrainy”.  Paweł Hałupka – inicjator i założyciel grupy – od pierwszych dni wojny całym sobą zaangażował się we wszelkie formy pomocy ludności okupowanego kraju, dostarczając do ukraińskich miejscowości niezbędne wsparcie. Firma DRUK-INTRO, która od zawsze wspiera rzetelne inicjatywy, stała się aktywnym członkiem grupy.

Projekt wsparcia mieszkańców Ukrainy, którego dziesięć miesięcy temu staliśmy się istotną częścią, dzięki Partnerom uległ przeobrażeniu w dalece szerszą inicjatywę. Rozwój grupy zaowocował zmianą nazwy na DŁUGIE NOWE I PARTNERZY – POMOC DLA UKRAINY. Dzięki wspólnym działaniom wszystkich członków grupy udało się zorganizować wiele transportów do ukraińskich miejscowości, dostarczyć dziesiątki ton produktów, wesprzeć tysiące ludzi. Ostatnia świąteczna akcja, w której również mieliśmy swój udział, skutkowała przekazaniem dzieciom ponad tysiąca paczek z upominkami. Tak wiele dobra ofiarowanego najbardziej potrzebującym w tak okrutny dla nich czas.

Wspieramy działania grupy nie tylko poprzez cyklicznie angażowanie się w akcje. W ramach współpracy, na prośbę Pawła stworzyliśmy nowe logo grupy. Podsumowanie rocznej działalności pomocowej dla cywilów, dzieci i wojska prezentuje zmontowany przez nas i umieszczony na profilu grupy na Facebooku film – do którego obejrzenia zachęcamy.

DOŁĄCZ DO NAS! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!