„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń” – Eleanor Roosevelt.

Reprezentacja DRUK-INTRO pokonując w rozstrzygającym spotkaniu drużynę Power Team zdobyła pierwsze miejsce w rozgrywkach Halowej Ligi Piłki Nożnej organizowanych przez TKKF Inowrocław, uzyskując w swym debiucie bezpośredni awans do III ligi rozgrywek. Amplituda wydarzeń na boisku w pojedynku z drużyną Power Team pozwalała przetrwać wyłącznie mocnym kibicowskim sercom. Charakter finałowego spotkania najpełniej opisuje pomeczowa opinia wyrażona przez Organizatora rozgrywek „Mecz horror a kibice fantastyczni”.

Dziękujemy za ekscytującą rywalizację drużynie Power Team. To było piękne widowisko!

To najbardziej emocjonujące w całych rozgrywkach spotkanie należy obejrzeć w całości – do czego zachęcamy.

Po ostatnim pojedynku IV ligi nastąpiło wręczenie nagród zespołowych i indywidualnych. Z pierwszego miejsca w tabeli awans do III ligi uzyskała reprezentacja Druk-Intro. Z pozycji numer dwa awansowała ekipa Reset Bar. Najlepszym bramkarzem IV ligi został reprezentacyjny bramkarz Druk-Intro Mariusz Marciniak. Gratulujemy!

Zarejestrowaliśmy dla Was te chwile – zobaczcie sami.

Jak mawiał genialny amerykański trener Tom Landry – „Trener jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć – po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być”.

Wyrazy szacunku dla trenera Mateusza Matuszaka – pomysłodawcy stworzenia reprezentacji – który po doznanej na boisku kontuzji i wielomiesięcznej rekonwalescencji podjął się zadania rozwoju drużyny i wyniesienia zespołu na wyższy poziom, dzięki realizacji nakreślonych zadań taktycznych. To jego decyzje miały często wpływ nie tylko na wynik meczu ale i jego przebieg. Na podstawie zarejestrowanych nagrań skrupulatnie analizował każdą akcję, rozpracowując przeciwnika i przygotowując zespół do kolejnego pojedynku o cenne punkty. O skuteczności podejmowanych przez niego decyzji można się było przekonać w finałowym spotkaniu, w którym w roli bramkarza wspomagającego kolegów w budowaniu akcji wystąpił Adam Stefański. To sprytne posunięcie przyczyniło się do pozyskania przewagi pola gry i wzmogło kreowanie ataku.

Reprezentacja Druk-Intro to mądrze i skutecznie zbudowany team, którego podstawę stanowi wzajemne zaufanie. Zbudowaną na tych wartościach przewagę nad innymi zespołami widać było w sytuacjach kryzysowych na boisku. Sukces jest drogą, nie celem. Nasza drużyna wie o tym dobrze.

Niezaprzeczalnym wsparciem dla drużyny i trenera była możliwość analizowania przebiegu rozegranych spotkań. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie duet zaangażowanych ochotników: Ola Szulc, która wytrwale rejestrowała wszystkie spotkania i Dawid Kuczborski, dzięki którego zdolnościom powstawały zgrabne montaże. Dziękujemy i prosimy: bądźcie z nami w przyszłym sezonie.

Klub Kibica Druk-Intro składa serdeczne podziękowania wszystkim Kibicom, którzy w niedzielne popołudnia przez cały sezon wspierali swych zawodników. Kibice Druk-Intro byli objawieniem tej edycji rozgrywek budząc podziw, uznanie i generując sympatyczne reakcje. Zbieramy siły na kolejny sezon – tym razem w walce o awans do II ligi!

„Gramy dla Kibiców!” – tak od pierwszego meczu deklarowali zawodnicy. „Jesteśmy z Wami!” – odpowiadali im Kibice reprezentacji. Ten sportowy projekt po raz kolejny udowodnił jak wartościowi ludzie tworzą Załogę Druk-Intro. Umiemy być z sobą, lubimy być z sobą, chcemy być z sobą. Potrafimy się wspólnie motywować i mobilizować. Nikt i nic nam w tym nie przeszkodzi. Bo Druk-Intro to team!