Seria wyjątkowo kreatywnych układanek przestrzennych, przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. PUZLEO to idealne połączenie rozrywki z nauką - rozwija umiejętności manualne, poszerza wyobraźnię przestrzenną, zwiększa umiejętności dedukcyjne, a jednocześnie uczy, poszerzając wiedzę o świecie. Wszystkie PUZLEO wyprodukowane są z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów i cechuje je wysoka jakość wykonania.

W kolekcji dostępne są m.in. Big-Ben, Statua Wolności, Wieża Eiffla, Taj Mahal itd. Znane i lubiane budowle z całego świata w wersji trójwymiarowej z fantastyczną grafiką, odwzorowane z wyjątkową precyzją.

Oferta PUZLEO jest przez nas cały czas analizowana, poszerzana i uzupełniana. Oprócz budowli z całego świata, możliwe do przygotowania są także inne wzory, okazjonalne  (np. Szopka Betlejemska), tematyczne (np. zwierzęta świata dla najmłodszych) czy inne, zależne od potrzeb zleceniodawcy.

Zapraszamy do kontaktu!

Ciekawostka

Jak podaje Wikipedia, pierwsze puzzle powstały ok. 1760 roku. Ich autor, John Spilsbury, kartograf i grawer z Londynu, za pomocą układanek z porozcinanych map uczył geografii. Wkrótce w ten sposób zaczęto uczyć innych przedmiotów, a ta forma rozrywki dość szybko rozprzestrzeniła się na cały świat. Popularność puzzli wcale nie maleje i współcześnie jest ciekawą alternatywą dla gier komputerowych.

Seria innowacyjnych notesów z wypełnieniem w niebieskie kropki. Jest to uniwersalne narzędzie do pisania, liczenia, rysowania i projektowania, tak oryginalne, że zostało przez nas zarejestrowane w Urzędzie Patentowym jako wzór przemysłowy.

Nasze notesy to połączenie nowego, praktycznego rozwiązania z wysoką jakością wykonania i estetyką.

Kropki rozmieszczone co 5 mm wyznaczają rzędy i kolumny, nie ingerując jednak w powierzchnię kartki tak, jak klasyczna kratka, a dodatkowe czerwone kropki wyznaczają symetrię strony. MemoBook staje się dzięki temu świetnym narzędziem zarówno dla osób które piszą, liczą, czy robią notatki w zeszytach, jak i dla projektantów, którzy mogą z większą swobodą i przejrzystością przenosić swoje pomysły na papier.

Wymagającym profesjonalistom oferujemy wysokiej jakości serię MemoBook Premium z płótnem w okładce. Z kolei MemoBook Classic o wysokich walorach funkcjonalności, pozytywnie wpływa na ergonomię pracy uczniów, studentów i projektantów. Dostępna jest także wersja MemoBook w mniejszym formacie dla osób, które chcą mieć swój notes zawsze pod ręką, w kieszeni, czy małej torebce.

Wszelkie szczegóły dostępne są pod adresem: www.memo-book.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/MemoBookPL

Wszystkie nasze notesy są wykonane z wysokiej jakości materiałów i ubrane w estetyczny design. Jeżeli lubisz innowacyjne, unikatowe rozwiązania, MemoBook to produkt dla Ciebie.